Druhý díl – metody hledání zaměstnání

prvním dílu jsme zachytili nezaměstnanou Annu, maminku dvou malých dětí, jak opakovaně bez valných výsledků brouzdá v internetových nabídkách práce. Ne a ne najít něco seriózního, co by navíc umožňovalo pružnou úpravu pracovní doby.

V jejím snažení ji zastihl také její manžel Antonín. Začal vtipkovat, že v počítači se přece žádná práce neschovává, že to chce změnu přístupu. Před Annou bylo několik možností. Mohla pokračovat dál v internetovém hledání, nebo začít naopak s osobním oslovováním. Také se mohla obrátit na Antonína, ať se jí po práci zeptá u něj ve firmě, když je tak chytrý. Nebo se mohla rozhodnout napřímit síly k výsledku a začít kombinovat různé metody hledání. Poslední zmíněnou variantu jste před pár dny odhlasovali a poslali jste Annu dál…

gamebook_2

Co by měla Anna udělat dál?

  • 1) Nenechat si do toho od Antonína pořád mluvit. Vždyť po ní dnes životopis nikdo nechtěl. Večer si stáhne z webu vzor a poradí se s kamarádkou Gábinou. (16%, 8 hlasů)
  • 2) Nechat si poradit. Navrhnout Antonínovi, že si večerní „druhou směnu“ s dětmi rozdělí napůl a pak by jí mohl s vypracováním životopisu pomoci. (63%, 31 hlasů)
  • 3) Hned druhý den se vypravit na úřad práce a poprosit o pomoc se zhotovením životopisu svou zprostředkovatelku. (21%, 10 hlasů)

Celkový počet hlasujících: 49

Loading ... Loading ...

Hlasovat můžete do: 28 . 6. 2015 (24:00)
Na zveřejněné pokračování dle Vašeho gusta se těšte: do 3 dní od uzávěrky
Máte-li osobní vzkaz či radu pro Annu nebo Antonína, pište na:
anna@centrum-kaspar.cz
antonin@centrum-kaspar.cz
Chcete-li se účastnit tvorby či realizace scénáře k hranému filmu o Anně a Antonínovi, dejte jim o sobě vědět.

ZPĚT